Bahçelievler Halı YıkamaYorgan YıkamaKoltuk YıkamaStor Perde YıkamaBattaniye Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama hizmetini siz müşterilerimize sunmaya başlamış olmaktan gurur duyuyoruz. Halılarınızı sizin için evinize kadar gelip ücretsiz servislerimiz ile alıyoruz. Size tekrar teslim ediyoruz.

Günlük hayatta en çok kullandığımız eşyalarda biri olan halılarımız gün içerisinde çok fazla kirlenmektedir. Üzerinde gezerken çıkardığı toz ile ev içersindeki aldığımız nefesin kalitesini düşürmektedir.Bu yüzden halılarınızı en az 2 ayda bir yıkatmanızı tavsiye ediyoruz. 

Afacan bir emekleyen çocugunuz varsa onun sağlını önemseyiniz ve halılarınızı yıkatınız. Çocuğunuz için halı yıkatmak çok önemlidir

Halılarınızı yıkatırken kaliteli ve hesaplı hizmeti bir araya bulabiliceğiniz haliyikamaciniz olarak siz müşterilerimizi mutlu etmek için elimziden gelen herşeyi yapıyoruz. Halılarınızı teslim alırken fiyatını size sms ile bildiriyoruz böylece siz ne ödiyeceğinizi biliyorsunuz ve süprizlerle karşılaşmıyorsunuz.

Bahçelievler bölgesinde halı yıkama hizmetimiz için her yere ücretsiz servisimizle size hizmet veriyoruz halı yıkama denince akla ilk gelen firma yolunda ilerliyoruz.

Unutmayın! Beğenmediğiniz halılarınızı alıp tekrar yıkıyoruz ve sizden hiç bir ücret talep etmiyoruz.

Halılarınızı;

Ücretsiz servislerimizle evinizden alıyoruz,Antibakteriyel şampuanlar ile yıkıyoruz,Dezenfekte ediyoruz,Kapalı sistem kurutuyoruz, Paketliyoruz,Evinize ücretsiz servislerimizle teslim ediyoruz 

—–Diğer Hizmetlerimiz—–

*Koltuk Yıkama

*Stor Perde Yıkama

*Yorgan ve Battaniye yıkama

Halı Yıkama

Sizin bölgenizde Halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Koltuk Yıkama

Sizin bölgenizde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz

Yorgan ve Battaniye  Yıkama

Sizin bölgenizde yorgan ve battaniye yıkama hizmeti vermekteyiz.

Stor PErde Yıkama

sizin Bölgenizde Stor perde Yıkama hizmeti vermekteyiz.

Bahçelievler halı yıkama
Aramak İçin Hemen Tıkla