Başakşehir Halı YıkamaYorgan YıkamaKoltuk YıkamaStor Perde YıkamaBattaniye Yıkama

Siz değerli müşterilerimize Başakşehir bölgesinde hizmet vermekteyiz. Ücretsiz servislerimizle Başakşehir bölgesinden halılarınızı alıyoruz siz müşterilerimize yıkayıp teslim ediyoruz. Halılarınızı ilk günki gibi miss kokulu şekilde geri getiriyoruz. Bizi aradığınızda servislerimiz sizin için yola çıkıyor Başakşehir’den halılarınızı almak için geliyor ve fabrikamıza getiriyor. Halılarınız leke kontrol aşamasından geçtikten sonra son teknoloji makinalarla yıkandıktan sonra kapalı kurutma odalarında kurutulup siz müşterilerimize tekrar teslim ediililyor. Bizi denemeden halı yıkatıyorum demeyin.

Başakşehir halı yıkama bölgesinde ikitelli halı yıkama, kayaşehir halı yıkama ve başakşehirin her yerine servisimiz vardır.

Halılarınızı yıkatırken kaliteli ve hesaplı hizmeti bir araya bulabiliceğiniz haliyikamaciniz olarak siz müşterilerimizi mutlu etmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Halılarınızı teslim alırken fiyatını size sms ile bildiriyoruz böylece siz ne ödiyeceğinizi biliyorsunuz ve süprizlerle karşılaşmıyorsunuz.

Halılarınız gündelik hayatta en çok kirlenen bir eşyanızdır ve küçük yaşta afacan bir çocugunuz varsa onun için temizlenmesi en önemli eşyalardan biridir. Bu yüzden halılarınızı en az 3 ayda bir yıkatmanızı tavsiye ediyoruz. Üstün Leke çıkarıcı Şampuanlarımız halılarınızın lekeleri ile başa çıkıyor.

Unutmayın! Beğenmediğiniz halılarınızı alıp tekrar yıkıyoruz ve sizden hiç bir ücret talep etmiyoruz. Halılarınızı;

—–Diğer Hizmetlerimiz—–

*Koltuk Yıkama

*Stor Perde Yıkama

*Yorgan ve Battaniye yıkama

,Başakşehir halı yıkama bölgesinde ikitelli halı yıkama, kayaşehir halı yıkama ve başakşehirin her yerine servisimiz vardır.HALI YIKAMA

Sizin bölgenizde Halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

KOLTUK YIKAMA

Sizin bölgenizde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz

YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA

Sizin bölgenizde yorgan ve battaniye yıkama hizmeti vermekteyiz.

STOR PERDE YIKAMA

Sizin Bölgenizde Stor perde Yıkama hizmeti vermekteyiz.

Aramak İçin Hemen Tıkla