Bayrampaşa Halı YıkamaYorgan YıkamaKoltuk YıkamaStor Perde YıkamaBattaniye Yıkama

Bayrampaşa bölgesinde halı yıkama hizmeti vermekteyiz.Halı Yıkama işi İstanbul gibi büyük bir metropolde kendi imkanlarınız ile yapılması zor bir temizlik haline geldi. Halı yıkamak günümüz imkanlarında zor bir hal aldı. İşte tam bu sırada Profesyonel bir hizmet almak gereği ortaya çıktı. Sizin halı yıkamacınız sloganı ile halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın. Halılarınız gündelik hayatta en çok kirlenen bir eşyanızdır ve küçük yaşta afacan bir çocugunuz varsa onun için temizlenmesi en önemli eşyalardan biridir. Bu yüzden halılarınızı en az 3 ayda bir yıkatmanızı tavsiye ediyoruz. Üstün Leke çıkarıcı Şampuanlarımız halılarınızın lekeleri ile başa çıkıyor. 

Bayrampaşa halı yıkama olarak, yıldırım halı yıkama , kartaltepe halı yıkama, cevatpaşa halı yıkama, terazidere halı yıkama ve bayrampaşanın her yerine hizmetimiz mevcuttur.

Halılarınızı yıkatırken kaliteli ve hesaplı hizmeti bir araya bulabiliceğiniz haliyikamaciniz olarak siz müşterilerimizi mutlu etmek için elimziden gelen herşeyi yapıyoruz. Halılarınızı teslim alırken fiyatını size sms ile bildiriyoruz böylece siz ne ödiyeceğinizi biliyorsunuz ve süprizlerle karşılaşmıyorsunuz.

Bayrampaşanın her yerine ücretsiz servisimizle size hizmet veriyoruz. Bayrampaşa halı yıkama denince akla ilk gelen firma yolunda ilerliyoruz.

Unutmayın! Beğenmediğiniz halılarınızı alıp tekrar yıkıyoruz ve sizden hiç bir ücret talep etmiyoruz.

Halılarınızı;

Ücretsiz servislerimizle evinizden alıyoruz,Antibakteriyel şampuanlar ile yıkıyoruz,Dezenfekte ediyoruz,Kapalı sistem kurutuyoruz, Paketliyoruz,Evinize ücretsiz servislerimizle teslim ediyoruz 

—–Diğer Hizmetlerimiz—–

*Koltuk Yıkama

*Stor Perde Yıkama

*Yorgan ve Battaniye yıkama

Bayrampaşa halı yıkama olarak, yıldırım halı yıkama , kartaltepe halı yıkama, cevatpaşa halı yıkama, terazidere halı yıkama ve bayrampaşanın her yerine hizmetimiz mevcuttur.Aramak İçin Hemen Tıkla