Fatih Halı yıkamaYorgan YıkamaKoltuk YıkamaStor Perde YıkamaBattaniye Yıkama

Fatih bölgesinde halı yıkama hizmeti vermekteyiz.Halı Yıkama işi İstanbul gibi büyük bir metropolde kendi imkanlarınız ile yapılması zor bir temizlik haline geldi. Halı yıkamak günümüz imkanlarında zor bir hal aldı. İşte tam bu sırada Profesyonel bir hizmet almak gereği ortaya çıktı. Sizin halı yıkamacınız sloganı ile halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın. Halılarınız gündelik hayatta en çok kirlenen bir eşyanızdır ve küçük yaşta afacan bir çocugunuz varsa onun için temizlenmesi en önemli eşyalardan biridir. Bu yüzden halılarınızı en az 3 ayda bir yıkatmanızı tavsiye ediyoruz. Üstün Leke çıkarıcı Şampuanlarımız halılarınızın lekeleri ile başa çıkıyor. 

Halılarınızı yıkatırken kaliteli ve hesaplı hizmeti bir araya bulabiliceğiniz haliyikamaciniz olarak siz müşterilerimizi mutlu etmek için elimziden gelen herşeyi yapıyoruz. Halılarınızı teslim alırken fiyatını size sms ile bildiriyoruz böylece siz ne ödiyeceğinizi biliyorsunuz ve süprizlerle karşılaşmıyorsunuz.

Fatih bölgesinin  her yerine ücretsiz servisimizle size hizmet veriyoruz. Fatih halı yıkama denince akla ilk gelen firma yolunda ilerliyoruz.

Unutmayın! Beğenmediğiniz halılarınızı alıp tekrar yıkıyoruz ve sizden hiç bir ücret talep etmiyoruz.

Halılarınızı;

Ücretsiz servislerimizle evinizden alıyoruz,Antibakteriyel şampuanlar ile yıkıyoruz,Dezenfekte ediyoruz,Kapalı sistem kurutuyoruz, Paketliyoruz,Evinize ücretsiz servislerimizle teslim ediyoruz 

—–Diğer Hizmetlerimiz—–

*Koltuk Yıkama

*Stor Perde Yıkama

*Yorgan ve Battaniye yıkama


halı yıkama

Sizin bölgenizde Halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

koltuk yıkama

Sizin bölgenizde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz

yorgan battaniye yıkama

Sizin bölgenizde yorgan ve battaniye yıkama hizmeti vermekteyiz.

stor perde yıkama

sizin Bölgenizde Stor perde Yıkama hizmeti vermekteyiz.

Fatih Halı Yıkama
Aramak İçin Hemen Tıkla