Küçükçekmece halı yıkamaYorgan YıkamaKoltuk YıkamaStor Perde YıkamaBattaniye Yıkama

Halı yıkama denince akla ilk gelen firma olmak için Küçükçekmece halı yıkama hizmetini sizin halı yıkamacınız sloganı ile vermekteyiz. Halılarınızı sizin gibi yıkıyoruz profesyonelliğimiz ile size sunuyoruz. Küçükçekmece bölgesinde hali yıkama hizmetini hesaplı ve kaliteli olarak vermekteyiz. Halılarınızı ücretsiz servislerimiz ile alıyoruz ve size teslim ediyoruz. Bizi arayın detayli bilgi verelim.

Küçükçekmece bölgesinde halkalı halı yıkama, atakent halı yıkama, sefaköy halı yıkama olarak hizmetinizdeyiz

Halılarınızı yıkatırken kaliteli ve hesaplı hizmeti bir araya bulabiliceğiniz haliyikamaciniz olarak siz müşterilerimizi mutlu etmek için elimziden gelen herşeyi yapıyoruz. Halılarınızı teslim alırken fiyatını size sms ile bildiriyoruz böylece siz ne ödiyeceğinizi biliyorsunuz ve süprizlerle karşılaşmıyorsunuz.

Küçükçekmece bölgesinde siz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz. Halılarınızı size teslim etmeden önce süpürüyoruz parfümlüyoruz dezenfekte ediyoruz ve paketliyoruz size öyle teslim ediyoruz. Halılarınızı tek tek başka kimsenin halısına karıştirmadan yıkıyoruz. Böylece en üst düzeyde temizlik elde ediyoruz.

 Halılarınız gündelik hayatta en çok kirlenen bir eşyanızdır ve küçük yaşta afacan bir çocugunuz varsa onun için temizlenmesi en önemli eşyalardan biridir. Bu yüzden halılarınızı en az 3 ayda bir yıkatmanızı tavsiye ediyoruz. Üstün Leke çıkarıcı Şampuanlarımız halılarınızın lekeleri ile başa çıkıyor.

Unutmayın! Beğenmediğiniz halılarınızı alıp tekrar yıkıyoruz ve sizden hiç bir ücret talep etmiyoruz.

Halılarınızı;

Ücretsiz servislerimizle evinizden alıyoruz, Antibakteriyel şampuanlar ile yıkıyoruz,Dezenfekte ediyoruz,Kapalı sistem kurutuyoruz, Paketliyoruz,Evinize ücretsiz servislerimizle teslim ediyoruz . Atakent halı yıkama ,halkalı halı yıkama, sefaköy halı yıkama bölgelerine servisimiz vardır.


Halı yıkama

Sizin bölgenizde Halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

yorgan ve battaniye yıkama

Sizin bölgenizde yorgan ve battaniye yıkama hizmeti vermekteyiz.

koltuk yıkama

Sizin bölgenizde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz

stor perde yıkama

Sizin Bölgenizde Stor perde Yıkama hizmeti vermekteyiz.

Aramak İçin Hemen Tıkla