Yenibosna halı yıkamaYorgan YıkamaKoltuk YıkamaStor Perde YıkamaBattaniye Yıkama

Bahçelievler bölgesinde yenibosna halı yıkama olarak hizmetinizdeyiz. Halılarınızı ücretsiz servislerimizle evinizden alıyoruz ve etiketliyoruz böylece hiç bir halının başka halı ile karışmasının önüne geçiyoruz. Halılarınız son teknoloji makineler ile yıkanıyor ve kapalı kurutma odalarımızda kurutuluyor. Böylece gerekli hijyen ve özen gösterilmiş oluyor. Son olarak halılarınız süprülüp son kontrolü yapıldıktan sonra paketlenip güzel kokusu ile sizin evinize yola çıkıyor. 

Halılarınızı yıkatırken kaliteli ve hesaplı hizmeti bir araya bulabiliceğiniz haliyikamaciniz olarak siz müşterilerimizi mutlu etmek için elimziden gelen herşeyi yapıyoruz. Halılarınızı teslim alırken fiyatını size sms ile bildiriyoruz böylece siz ne ödiyeceğinizi biliyorsunuz ve süprizlerle karşılaşmıyorsunuz.

Yenibosna halı yıkama firması olarak yıllardır siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Unutmayın bize halı yıkattığınızda bir daha başka firmalara halı yıkatmıcaksınız. Halı yıkama firması denince akla ilk gelen firma olma yolunda ilerliyoruz.

Yenibosmanın her yerine ücretsiz servisimizle size hizmet veriyoruz. Yenibosna halı yıkama denince akla ilk gelen firma yolunda ilerliyoruz.

Unutmayın! Beğenmediğiniz halılarınızı alıp tekrar yıkıyoruz ve sizden hiç bir ücret talep etmiyoruz.

Halılarınızı;

Ücretsiz servislerimizle evinizden alıyoruz,Antibakteriyel şampuanlar ile yıkıyoruz,Dezenfekte ediyoruz,Kapalı sistem kurutuyoruz, Paketliyoruz,Evinize ücretsiz servislerimizle teslim ediyoruz 


yenibosna Halı yıkama

Sizin bölgenizde Halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

yenibosna koltuk yıkama

Sizin bölgenizde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz

yenibosna yorgan ve battaniye yıkama

Sizin bölgenizde yorgan ve battaniye yıkama hizmeti vermekteyiz.

yenibosna stor perde yıkama

sizin Bölgenizde Stor perde Yıkama hizmeti vermekteyiz.

yenibosna halı yıkama
Aramak İçin Hemen Tıkla