Halı Yıkama, El dokuma halısı Yıkama, Bambu Halı Yıkama

Bambu halılarınız çok değerli ve çok hassas halılarınızdır. Halılarınızı antibakteriyel şampuanlarla yıkıyoruz. Son sistem makinelerle kurutuyoruz. Size teslim ediyoruz.

El dokuma halları yıkanırken boyalarına çok dikkat etmeniz gereken halılardır. El dokuma halıları profesyonel şekilde yıkanmalıdır. Halıyikamaciniz olarak bu hizmeti size vermekten gurur duyarız.

Halılarınızı evinizden alıyoruz, evinize teslim ediyoruz. Halı yıkama hizmetini en ekonomik ve en kaliteli şekilde veriyoruz. Detaylı bilgi için hemen tıklayın.

Makine Halısı Yıkama, Shaggy Halı Yıkama, Step Halı Yıkama

Makine halılarınızı son teknoloji makinelerle yıkıyoruz. Kapalı sistem kurutuyoruz. Süpüyoruz, Paketliyoruz ve evinize tekrar teslim ediyoruz. Detaylı bilgi için hemen tıklayın.

Shaggy halılarınızı yıkanırken halılarınıza verilen su ile şampuanın mikatarı çok önemldir. Yumuşacık shaggy halılarınıza kavuşmak istiyorsanız ve içlerindeki biriken kirlerden kurtulamk istiyorsanız profesyonel hizmet almak için hemen tıklayın.

Step halılarınız yıkanırken çok özen gösterilermesi gereken halılardır. Makinelerin fırça baskı ayarı fırça kalınlığı ve kullanılan şampuğan çok önemlidir. Bu yüzden bu halılarınızı profesyonel şekilde yıkatmanız gerekmektedir . Detaylı bilgi için tıklayın


Stor Perde Yıkama, Yorgan ve battaniye Yıkama, Yün Halı Yıkama

Stor perdelerinizi kapınızdan alıyoruz. Perdelerinizi kir çözücü özelliği olan kimyasallar da bekletiyoruz. Belli bir sıcaklıkta ki su ile yıkyoruz duruluyoruz. Kurutup kapınıza teslim ediyoruz.

Yorgan ve battaniyelerinizi tek tek büyük çamaşır makinelerinde yıkıyoruz makinelerle kurutuyoruz. Paketliyoruz. Yorgan ve battaniyeleriniz en temiz şekilde yıkanması gerekmektedir bu konuda bize güvenebilirsiniz.

Yün halılarınız yıkanması profesyonellik isteyen bir hizmettir. Yün halılarınızı yıkandıktan sonra bir çok işlem yapılmaktadır. Bu işlemleri görmek için hemen tıklayın.

Aramak İçin Hemen Tıkla