El Dokuma halı yıkama

El dokuma halısı yıkama hizmetini Haliyikamaciniz.net olarak sizlere vermektehalısıyiz. El emeği göz nuru el dokuma halılarınızı yıkamak profesyonellik isteyen bir hizmettir. El dokuma halılarınız yıkanmadan önce halılarınızın boyasının türü ne olduğuna bakılmalı ona göre işlem yapılmalıdır. Halıyıkamaciniz.net olarak personellerimiz gerekli tüm bilgiye ve profesyonelliğe sayiptir.

El dokuma halılarınızı evinize kadar gelip alıyoruz. Yıkanma talimatlarına uygun şekilde yıkıyoruz ve size teslim ediyoruz. Halılarınızı rengi solmaması için güneşte degil tamamen kapalı bir odada makinelerle kurutuyoruz. Böylece halılarınız hem güneşte solmuyor ve dışarıda olusabilicek toz toprak böcek haşere gibi tehlikelerden uzak tutuyoruz. 

El dokuma halı yıkama hizmetinde daha önce bizi denemediyseniz bizi denemeden farkımızı görmekten çekinmeyin. Sizin memnun kalmamız için elimizden geleni yapıcağımıza emin olabilirsiniz.

        El dokuma halı yıkama hizmeti almak için bizi  

  0(212)901-2014 numaralı telefon numaramızdan arıyabilirsiniz.

Haliyikamaciniz.net el dokuma halısı yıkama hizmetinde profesyonel firmalardan biridir. Detaylı bilgileri bizi arıyarak alabilirsiniz.

Eldokuma halısı hizmeti verdiğimiz bölgeler aşağıdaki gibidir.


Aramak İçin Hemen Tıkla