Eyüp Halı yıkamaYorgan YıkamaKoltuk YıkamaStor Perde YıkamaBattaniye Yıkama

Haliyikamaciniz.net olarak halılarınıza talibiz. Eyüp hali yıkama firması olarak halılarınızı sizin gibi yıkıyoruz ve profesyonelliğimiz ile sunuyoruz. Halı yıkama firması olarak tek işimiz halı yıkama bu yüzden gerekli eğitimlerimiz alınmıştır. 10 yılı aşkın tecrubemiz ile Eyüp’te hizmet vermekteyiz.

Halılarınızı yıkatırken kaliteli ve hesaplı hizmeti bir araya bulabiliceğiniz haliyikamaciniz olarak siz müşterilerimizi mutlu etmek için elimziden gelen herşeyi yapıyoruz. Halılarınızı teslim alırken fiyatını size sms ile bildiriyoruz böylece siz ne ödiyeceğinizi biliyorsunuz ve süprizlerle karşılaşmıyorsunuz.

Eyüp bölgesinin her yerine ücretsiz servisimizle size hizmet veriyoruz. Eyüp halı yıkama denince akla ilk gelen firma yolunda ilerliyoruz.

Unutmayın! Beğenmediğiniz halılarınızı alıp tekrar yıkıyoruz ve sizden hiç bir ücret talep etmiyoruz.

Halılarınızı;

Ücretsiz servislerimizle evinizden alıyoruz,Antibakteriyel şampuanlar ile yıkıyoruz,Dezenfekte ediyoruz,Kapalı sistem kurutuyoruz, Paketliyoruz,Evinize ücretsiz servislerimizle teslim ediyoruz 

Her türlü halılarınızı yıkamatayız. Bütün halı türlerinde gerekli eğitimizlerimiz mevcuttur. Her halının yıkanma teknikleri ve kullanılan kimysallar farklıdır bu yüzden büyük titizlikle yıkanması gerekmektedir.


Halı yıkama

Sizin bölgenizde Halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

koltuk yıkama

Sizin bölgenizde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz

yorgan ve battaniye yıkama

Sizin bölgenizde yorgan ve battaniye yıkama hizmeti vermekteyiz.

Stor perde yıkama

sizin Bölgenizde Stor perde Yıkama hizmeti vermekteyiz.

Eyüp Halı Yıkama
Aramak İçin Hemen Tıkla