merter Halı YıkamaYorgan YıkamaKoltuk YıkamaStor Perde YıkamaBattaniye Yıkama

Halı yıkama işini gönülden yapıyoruz. Sizin için değerli olan herşey bizim içinde değerlidir. Halılarınızı merter halı yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vererek yapıyoruz. Halılarınızı ücretsiz servisimiz ile evinizden alıyoruz. Evinize teslim ediyoruz. Merter’ de en iyi halı yıkama firması olma yolunda ilerliyoruz.

Merter’de halı yıkama fabrikası olarak halılarınızı son teknoloji makineler ile yıkıyoruz. Kapalı sistem kurutuyoruz paketleyip evinize kadar teslim ediyoruz.Halılarınızı yıkatırken kaliteli ve hesaplı hizmeti bir araya bulabiliceğiniz haliyikamaciniz olarak siz müşterilerimizi mutlu etmek için elimziden gelen herşeyi yapıyoruz. Halılarınızı teslim alırken fiyatını size sms ile bildiriyoruz böylece siz ne ödiyeceğinizi biliyorsunuz ve süprizlerle karşılaşmıyorsunuz.

 Size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın. Halılarınız gündelik hayatta en çok kirlenen bir eşyanızdır ve küçük yaşta afacan bir çocugunuz varsa onun için temizlenmesi en önemli eşyalardan biridir. Bu yüzden halılarınızı en az 3 ayda bir yıkatmanızı tavsiye ediyoruz. Üstün Leke çıkarıcı Şampuanlarımız halılarınızın lekeleri ile başa çıkıyor. 
halı yıkama

Sizin bölgenizde Halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

koltuk yıkama

Sizin bölgenizde Halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

stor perde yıkama

Sizin Bölgenizde Stor perde Yıkama hizmeti vermekteyiz.

yorgan ve battaniye yıkama

Sizin bölgenizde yorgan ve battaniye yıkama hizmeti vermekteyiz.

Aramak İçin Hemen Tıkla