Halı Yıkama

Etiket Halı Yıkama fabrikamız her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. İstanbulun hemen hemen her bölgesinde halı yıkama  hizmeti vermekteyiz. Halılarınızı evden alıp eve teslim ediyoruz.Unutmayın bizim işimiz sadece halı yıkama bizi köşe başlarındaki oto yıkamalar ile karıştırmayın. İsteğiniz zaman gelip yerlerimizi gezebilirsiniz. 

Halılar artık herkesin gündelik hayatını renklendiren nesneler haline geldi. Halılar hayatımızı renklendirmesine rağmen temizliği düzenli ve iyi birşekilde yapılmazsa halılardan çıkan toz kıl ve havlar soluduğumuz havaya karışarak sağlımızı tehdit ederler. Bu yüzden aldığınız  halı yıkama hizmetinin kalitesi son derece önemli.

İşte tam bu noktada Etiket halı yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize son tekneloji makineler ile size hizmet vermekteyiz. Bünyemizde çalışan herkes gün geçtikçe kendini geliştirmekte ve verdiğimiz hizmetlere yenilerini katmaktayız.

7 senelık tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Halılarınız Teslim alındıktan sonra numaralandırılır ve şu işlemler uygulanır;

1) Toz Alma:Müşterilerimizden alınan halılar, zamanla halı bünyesine nüfuz etmiş olan tozlarından arındırılmak amacıyla toz alma makimesiyle, halılar dövülerek süpürülür.

2) Leke KontrolüHalınız yıkanmadan önce leke kontrolü yapılır lekesi olan halılara leke yumusatma işlemi yapılır.

3) Yıkama işlemi: Halılar fırçalama makinesiyle ön ve arka yüzü fırçalanır ve durulanır.Halı saçakları beyazlatılır. 

4) Sıkma:  Fırçalama sonrasında halılar yüksek devirli sıkma makinesinde sıkılır.Böylece bünyesindeki kir ve sudan arındırılarak % 90 kuru olarak çıkartılır.

5) Kurutma ve Havalandırma: Halılarınız kurutma ve havalandırma odalarında kurutulur ve havalandırılır böylece nemden ve kötü kokulardan arındırılır.

6) Kontrol ve Paketleme: Halılarınızın son leke kontrolü yapılır , taranıp parfüm sıkıldıktan sonra paketlenir ve size teslim edilir.    

Başakşehir halı yıkama

 Bahçelievler halı yıkama

 Bayrampaşa halı yıkama

 Küçükçekmece halı yıkama

 Eyüp halı yıkama

 Fatih halı yıkama

 Sefaköy halı yıkama

 Merter halı yıkama

 Gaziosmanpaşa halı yıkama

 Sultançiftliği halı yıkama

 Yenibosna halı yıkamaAramak İçin Hemen Tıkla