Yorgan ve Battaniye Yıkama

Evinizde en çok kullanmakta olduğunuz battaniye ve yorganlar, yakın temastan kaynaklı yoğun olarak bakteri barındıran eşyalarımız arasında yer almaktadır. Slikon, elyaf ve pamuk olan eşyaların yıkanması için kullanılmakta olan yöntemler farklılık gösterdiği gibi aynı zamanda yıkama yöntemleri de farklılık göstermektedir. Yorgan ve battaniye yıkama hizmeti kapsamında profesyonel ve nitelikli bir temizlik için firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

%100 Derinlemesine Temizlik

Kimyasal temizlik ürünlerinin yorgan ve battaniye yıkama işleminde kullanılması, hem bu eşyaların ömrünün azalmasına hem de canlıların zarar görmesine neden olmaktadır. Evinizdeki en çok kullanılan ve aynı zamanda en yakın temasta olunan yorgan ve battaniyelerin yapısına göre temizlik işlemleri yapılacaktır. Bu aşamada gerekli olan bütün temizlik yöntemleri için uzman bir kadroyla çalışmakta olan firma, yorgan ve battaniyenin zarar görmemesi için hassas bir şekilde yıkanmasını sağlar.

İçerisinde bulunan maytların ve benzeri mikroorganizmaların temizlenmesi için geliştirmiş olunan temizlik yöntemleri uzun süreli bir kullanım sağlayacağı gibi gönül rahatlığıyla da kullanmanızı sağlayacak şekilde temizlenmektedir.

Bebek Yorgan Ve Battaniye Temizliği

Bebeklerin cilt hassasiyetine göre bitkisel temizlik kullanılarak yorgan battaniye yıkama işlemi, kısa zamanda temizlik işlemi yerine getirilerek adresinize teslim edilecektir. Özel makinelerle hassasiyet gösterilerek yapılmakta olan temizlik işlemleri, yorgan ve battaniyenin yapısına zarar vermeden, slikon, elyaf ve pamuk özellikleri incelendikten sonra temizlik işlemi yapılacaktır. Eşyalarınızın zarar görmeden ve yıpranmadan temizlenmesi için gerekli olan bütün işlemlerin yerine getirildiği firmamızda, kısa zamanda adresinize teslim yapılır.

Aramak İçin Hemen Tıkla