Atakent Halı YıkamaYorgan YıkamaKoltuk YıkamaStor Perde YıkamaBattaniye Yıkama

Atakent halı yıkamaFirmamız her geçen gün büyüyen hizmet bölgeleri ile her geçen gün yenilerini eklemektedir. İstanbul avrupa yakasında hizmet vermekte olan firmamız Halkalı’da yeni açılan şubemiz ile siz değerli Küçükçekmece halkına Küçükçekmece  halı yıkama olarak hizmet vermekten gurur duyar.

Küçükçekmece bölgesinde bir halı yıkama arıyorsanız ve aradağınız halı yıkama firması hesaplı ve kaliteli olsun istiyorsanız bizi denemeden karar vermeyin. Son teknoloji ürünlerimiz ve makinalarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz Küçükçekmece bölgesinde aşağıdaki hizmetlerin hepsini vermketeyiz.Küçükçekmece bölgesinin tüm mahallerine hizmet vermekteyiz farkımızı fark edin Etiket Halı yıkama fabrikasına halılarınızı yıkatmadan halı yıkattım demeyin.

Etiket halı yıkama firmamız son teknoloji makineleri ile yeni açılan şubemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Halılarınız son sistem  halı yıkama makineleri ile yıkanmaktadır. Firmamız çalışanlarının büyük bir titizliği ile siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Halılarınız Antibakteriyel  halı yıkama şampuanları ile yıkanmaktadır.Diğer halı yıkamacılara nazaran halılarınız toz toprak içinde kurutulmamaktadır. 

Halılarınız kapalı kurutma odalarında hiç bir toz toprağa mağruz kalmadan kurutulur paketlenir.  Etiket halı yıkama fabrikasından siz değerli müşterilerimizin evine son yolculuğuna çıkar.

Antibaktariyel şampuan kullanıp dezenfeksiyon işlemi yapan ender firmalardan biriyiz.

Firmamız ;
Küçükçekmece‘ de halı yıkama,
Küçükçekmece’ de koltuk yıkama,
Küçükçekmece’ de yorgan yıkama,
Küçükçekmece‘ de battaniye yıkama,
Küçükçekmece‘ de stor perde yıkama,

Hizmetlerini itina ile vermektedir.

Bize Etiket Halı Yıkama olarak

0(212) 909-2014

numaralardan ulaşabilirsiniz.

Aramak İçin Hemen Tıkla